Descoperă povestea noastră -

Iubim copiii!

Suntem în totalitate dedicați în educarea copiilor și pregătirea lor pentru viața de zi cu zi. Oferim sfaturi, ascultăm probleme, educăm și formăm oameni din omuleți. Nu suntem adepții promovărilor, deoarece nimic nu este mai eficient decât recomandările primite de către părinți sau copii.

Grădinița cu program prelungit „Universul Copiilor” din Cluj-Napoca este situată în cartierul Mănăștur, orașul Cluj-Napoca, Aleea Moldoveanu 5-7, județul Cluj 400682.

CLUJ

CLUJ-NAPOCA, ALEEA MOLDOVEANU 5-7